Aktualności

Najświeższe informacje znajdziesz tutaj

Strefa Aktywności Społecznej Gminy Sławno otwarta!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

14 października w Pomiłowie przy Centrum Promocji Rzeki Wieprzy odbyło się Otwarcie Strefy Aktywności Społecznej Gminy Sławno. Podczas uroczystości przedstawiliśmy idee projektu, zaprezentowaliśmy sprzęty stanowiące wyposażenie mobilnych stref aktywności społecznej oraz zaprosiliśmy do wspólnej zabawy z chustą animacyjną. 

Operacja pn. Strefy Aktywności Społecznej ma na celu utworzenie stref aktywności społecznej w celu stworzenia warunków do integracji i aktywizacji mieszkańców poprzez zorganizowanie imprez animacyjnych przeprowadzonych przez przeszkolonych animatorów na obszarze gmin lokalnych grup działania województwa zachodniopomorskiego. Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Przygotowanie i realizacja zadań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Kontakt z nami

Biblioteka Publiczna Gminy Sławno
w Żukowie
Żukowo 65, 76-100 Sławno

Godziny otwarcia Żukowo

  • dummy wtorek: 13:00-17:00

  • dummy środa: 13:00-17:00

  • dummy piątek: 08:00-12:00

Godziny otwarcia Wrześnica

  • dummy poniedziałek 13:00-17:00

  • dummy czwartek 8:00-12:00

Search