„Mała książka – wielki człowiek” - wyprawki czytelnicze już są!!!

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym z roczników 2013-2016 i ich rodziców do odwiedzania naszej biblioteki w Żukowie oraz naszej fili we Wrześnicy po odbiór wyjątkowego prezentu – Wyprawki Czytelniczej na dobry czytelniczy start, w której dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!