KONKURS!!!

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

PORTRET PIPPI POŃCZOSZANKI”

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Publiczna Gminy Sławno.

2. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

3. Konkurs plastyczny odbywa się z okazji 75 urodzin Pippi Pończoszanki.

4. Celem konkursu jest propagowanie twórczości Astrid Lindgren, rozwijanie kreatywności oraz uzdolnień plastycznych dzieci.

5. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas I-III szkoły podstawowej z terenu gminy Sławno.

6. Zadaniem uczestników jest wykonanie portretu całopostaciowego Pippi Pończoszanki - bohaterki książki Astrid Lindgren.

7. Praca może być wykonana dowolną techniką płaską (malowanie, rysowanie, wycinanie itp.) na kartce papieru o formacie A4 lub A3.

8. Pracę należy przesłać w formie skanu lub zdjęcia wraz z wypełnioną Kartą zgłoszeniową w jednym mailu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości wpisując temat konkursu „Portret Pippi Pończoszanki”.

9. Prosimy o nie podpisywanie prac imieniem i nazwiskiem.

10. Termin nadsyłania prac upływa 22 czerwca 2020 r.

11. O wyłonieniu laureatów Konkursu decyduje jury powołane przez Organizatora. Jury pod uwagę weźmie:

- zgodność pracy z tematem,

- samodzielność wykonania pracy,

- ogólną estetykę wykonania pracy.

12. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę.

13. Organizator przewiduje dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

14. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25 czerwca 2020 r. na stronie internetowej biblioteki oraz w mediach społecznościowych, zaś nagrodzeni uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.

15. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej publikacji prac w środkach masowego przekazu oraz Bibliotece Publicznej Gminy Sławno.

16. Biorąc udział w Konkursie, uczestnik akceptuje jego Regulamin.

Karta zgłoszeniowa