Aktualności

Najświeższe informacje znajdziesz tutaj

Legimi w naszej bibliotece

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Czytelników Biblioteka Publiczna Gminy Sławno wprowadziła nową, bezpłatną formę wypożyczeń. W ramach usługi Legimi dla Bibliotek oferujemy dostęp do bazy 65 tysięcy ebooków (w pakiecie nie ma możliwości wypożyczenia audiobooków).

Czytelnicy:

– posiadający ważną kartę biblioteczną,

– mający uregulowane należności wobec Biblioteki Publicznej Gminy Sławno w Żukowie oraz jej Filii we Wrześnicy,

– oddający terminowo wypożyczone egzemplarze,

będą mogli skorzystać z darmowego dostępu do zasobów Legimi.

Bezpłatne kody do platformy Legimi będą wydawane Czytelnikowi podczas osobistej wizyty w Bibliotece lub przez pocztę elektroniczną. Co miesiąc dostępny będzie nowy zestaw darmowych kodów. Liczba wydawanych kodów na dany miesiąc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń, z zachowaniem zasady, jeden kod dla jednego Czytelnika. O terminie wydawania kodów będziemy informowali na bieżąco na stronie Facebooka Biblioteki. 

 

 

Regulamin korzystania z usługi ebooków LEGIMI w Bibliotece Publicznej Gminy Sławno wraz z instrukcją założenia darmowego konta

 

 

 1. Możliwość wypożyczenia ebooków z oferty abonamentowej LEGIMI mają wyłącznie czytelnicy zarejestrowani w Bibliotece Publicznej Gminy Sławno w Żukowie oraz jej Filii we Wrześnicy. Warunkiem jest posiadanie nieobciążonego żadnymi zaległościami konta bibliotecznego.

 2. Usługa wypożyczania ebooków jest bezpłatna.

 3. W pakiecie Biblioteki nie ma audiobooków.

 4. Kody wydawane są czytelnikom podczas osobistej wizyty w Bibliotece Publicznej Gminy Sławno w Żukowie, Filii we Wrześnicy lub przez pocztę elektroniczną. W celu uzyskania kodu dostępu należy wysłać wiadomość z adresu e-mail podanego w karcie zapisu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści podając imię i nazwisko. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego pracownik Biblioteki wyśle e-mail z kodem dostępu.

 5. Zachowujemy zasadę: jeden mail-jedno konto czytelnika- jeden kod.

 6. Uzyskany przez czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany.  W przeciwnym wypadku kod wygasa.

 7. Kod jest aktywny przez 30 dni, licząc od daty zalogowania. Po tym czasie można zgłosić się po kolejny kod.

 8. Nowe kody wydawane są na początku miesiąca.

 9. Biblioteka dysponuje ograniczoną liczbą kodów na każdy miesiąc. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 10. Czytelnik może czytać dowolną ilość książek.

 11. Czytelnik, który nie aktywuje otrzymanego kodu, ma blokadę na wydanie kodu w następnym miesiącu.

Instrukcja dla Czytelnika krok po kroku:

 1. Pobierz u bibliotekarza unikatowy kod dostępu do LEGIMI.

 2. Wejdź na stronę www.legimi.pl/slawienskieczyta i załóż darmowe konto.

 3. Wpisz unikatowy kod otrzymany w bibliotece umożliwiający dostęp do konta.

 4. Wpisz swoją nazwę użytkownika i swój adres e-mail (na który zostanie przesłany przez LEGIMI e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i swoje hasło (zapamiętaj je!).

 5. Pobierz na swój komputer, tablet, smartfon lub czytnik bezpłatną aplikację LEGIMI dostępną w Google Play (system operacyjny Android), iOS (AppStore) lub Windows Phone (Windows Phone Store).

 6. Zaloguj się do aplikacji i czytaj ebooki bez ograniczeń przez 30 dni. Po tym czasie  odwiedź Bibliotekę lub napisz E-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pobierz nowy kod dostępu.

WAŻNE

 • Książki można czytać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

 • Do pobrania książki konieczne jest połączenie z internetem .

 • Czytać można też w trybie offline (czyli bez włączonego internetu).

 • Po ponownym otrzymaniu nowego kodu czytane pozycje otworzą się na ostatnio czytanej stronie.

 • Dostęp do konta umożliwia tworzenie własnej biblioteczki i czytanie nieograniczonej liczby książek .

 • Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle.

 • Pytania w sprawach technicznych można zgłaszać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub stronę https://support.legimi.com/hc/pl

 

 

 

Kontakt z nami

Biblioteka Publiczna Gminy Sławno
w Żukowie
Żukowo 65, 76-100 Sławno

Godziny otwarcia Żukowo

 • dummy wtorek: 13:00-17:00

 • dummy środa: 13:00-17:00

 • dummy piątek: 08:00-12:00

Godziny otwarcia Wrześnica

 • dummy poniedziałek 13:00-17:00

 • dummy czwartek 8:00-12:00

Search