Audiobooki i synchrobooki w Legimi

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy dostęp do Legimi o audiobooki i synchrobooki - będą mogli Państwo czytać i słuchać swoje ulubione książki.

korzystania z usługi ebooków, audiobooków oraz synchrobooków LEGIMI

w Bibliotece Publicznej Gminy Sławno wraz z instrukcją

1. Możliwość wypożyczenia ebooków, audiobooków oraz synchrobooków z oferty abonamentowej LEGIMI mają wyłącznie czytelnicy zarejestrowani w Bibliotece Publicznej Gminy Sławno w Żukowie oraz jej Filii we Wrześnicy. Warunkiem jest posiadanie nieobciążonego żadnymi zaległościami konta bibliotecznego.

2. Usługa wypożyczania ebooków, audiobooków oraz synchrobooków jest bezpłatna.

3. W pakiecie Biblioteki są ebooki, audiobooki oraz synchrobooki.

4.  Kody wydawane są czytelnikom podczas osobistej wizyty w Bibliotece Publicznej Gminy Sławno w Żukowie, Filii we Wrześnicy lub przez pocztę elektroniczną. W celu uzyskania kodu dostępu należy wysłać wiadomość z adresu e-mail podanego w karcie zapisu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści podając imię i nazwisko. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta bibliotecznego pracownik Biblioteki wyśle e-mail z kodem dostępu.

5. Zachowujemy zasadę: jeden mail-jedno konto czytelnika- jeden kod.

6. Uzyskany przez czytelnika kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany. W przeciwnym wypadku kod wygasa.

7. Kod jest aktywny przez 30 dni, licząc od daty zalogowania. Po tym czasie można zgłosić się po kolejny kod.

8. Nowe kody wydawane są na początku miesiąca.

9. Biblioteka dysponuje ograniczoną liczbą kodów na każdy miesiąc. Liczy się kolejność zgłoszeń.

10. Czytelnik może czytać dowolną ilość książek.

11. Czytelnik, który nie aktywuje otrzymanego kodu, ma blokadę na wydanie kodu w następnym miesiącu.

Instrukcja dla Czytelnika krok po kroku:

1. Pobierz u bibliotekarza unikatowy kod dostępu do LEGIMI.

2. Wejdź na stronę www.legimi.pl/slawienskieczyta i załóż darmowe konto.

3. Wpisz unikatowy kod otrzymany w bibliotece umożliwiający dostęp do konta.

4. Wpisz swoją nazwę użytkownika i swój adres e-mail (na który zostanie przesłany przez LEGIMI e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i swoje hasło (zapamiętaj je!).

5. Pobierz na swój komputer, tablet, smartfon lub czytnik bezpłatną aplikację LEGIMI dostępną w Google Play (system operacyjny Android), iOS (AppStore) lub Windows Phone (Windows Phone Store).

6.  Zaloguj się do aplikacji i czytaj ebooki bez ograniczeń przez 30 dni. Po tym czasie odwiedź Bibliotekę lub napisz E-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pobierz nowy kod dostępu.

• Książki można czytać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

• Do pobrania książki konieczne jest połączenie z internetem .

• Czytać można też w trybie offline (czyli bez włączonego internetu).

• Po ponownym otrzymaniu nowego kodu czytane pozycje otworzą się na ostatnio czytanej stronie.

• Dostęp do konta umożliwia tworzenie własnej biblioteczki i czytanie nieograniczonej liczby książek .

• Wypożyczonych ebooków, audiobooków oraz synchrobooków nie można czytać na Kindle.

•  Pytania w sprawach technicznych można zgłaszać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub stronę https://support.legimi.com/hc/pl