Przywitaj wiosnę z biblioteką

Ciepłe promienie słońca, śpiew ptaków - to oznaki nadejścia wiosny, którą chcemy powitać razem z Wami! Zapraszamy serdecznie do naszej biblioteki na wyjątkowe wydarzenie, które przygotowujemy specjalnie z myślą o naszych Czytelnikach.

Co będzie się działo?

Półka z nowościami: Specjalnie dla Was przygotujemy półkę pełną najnowszych książek, które będziecie mogli przeglądać i wypożyczać.

Warsztaty decoupage: Jeśli lubisz tworzyć i eksperymentować, nie możesz przegapić naszych warsztatów decoupage! Będziecie mieli okazję wykonać piękne zakładki do książek, które będą ozdobą każdej lektury.

Upominki dla Czytelników: Każdy, kto tego dnia wypożyczy minimum jedną książkę, otrzyma od nas wyjątkowy upominek. To nasz sposób na podziękowanie za Wasze zaufanie i miłość do czytania!

Kawa, herbata i dyskusje: Chcemy stworzyć atmosferę sprzyjającą miłemu spędzaniu czasu. Dlatego zapraszamy Was na filiżankę kawy lub herbaty, podczas której będziecie mogli wymieniać się opiniami na temat ulubionych książek, polecać sobie nawzajem tytuły oraz po prostu miło spędzić czas w towarzystwie innych miłośników literatury.

Gdzie?

Biblioteka w Żukowie - Żukowo 65

Kiedy?

20.03.2024 r. (środa)

Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego powitania wiosny! To będzie niezapomniane spotkanie, pełne inspiracji, nowości i dobrej energii. Przyjdźcie i zanurzcie się w magicznym świecie książek razem z nami!